MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14246192
nr 1424 6192
Skåp
Allmoge, Daterat 1789. Bredd: 122. Djup: 52 cm, höjd: 198 cm
Kondition: delvis originalmålning slitage, skador
Utrop:
4.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:08:21
2.200 kr